Yenibosna Kiralık Vinç

HEMEN ARAYIN

Yenibosna Kiralık Vinç

Sarıyer vinç kiralama firması olarak uzun yıllardır Sarıyer bölgesinde sepetli vinç başta olmak üzere diğer tüm vinç çeşitlerimizle 7/24 vinç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Yapı ve inşaat işlerinde vinç ihtiyacınız varsa Yenibosna vinç kiralama firmamızdan istediğiniz niteliklerdeki aracı kiralayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde hiyap vinçlerin yanı sıra sepetli vinçler de mevcuttur. Bu yüzden çeşitli yüksekliklere ulaşan vinçler sayesinde tüm işleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızın araç parkuru tüm ihtiyaçlarınızı gözetecek şekilde kapsamlıdır. İhtiyacınız olan tüm vinçleri kapsamlı filomuzdan bulabilirsiniz.

Yenibosna Vinç Kiralama

Günümüzde her yerde yükselen gökdelenler ve yüksek binalar özellikle İstanbul’da göze çarpmaktadır. Bu yüzden binaların yapımı, dış cephesi, tadilat ve tamiri ile temizliği gibi tüm işleri de zorlu olmaktadır. İş güvenliğinin sağlanmasının hayati önem taşıdığı bu gibi durumlar için sepetli vinçler oldukça kullanışlıdır.

Sepetli vinçlerde işçilerin çalışması için yaklaşık bir metrekarelik bir sepet sunulur. Bu yüzden bu alanda hareket kabiliyeti yüksek olduğu gibi etrafı da korunaklıdır. Böylece güvenli bir şekilde çalışmak mümkün olacaktır.

Hiyap Vinç Kiralama

Hiyap vinçler ucunda kancalı sistem olan vinçlerdir. Bu yüzden yük taşıma alanında kullanılan bu vinçler işleri oldukça kolaylaştırmaktadır. Yük indirme yükleme sirkülasyonunun sürekli devam ettiği limanlar, depolar ya da inşaat sahaları gibi alanlarda hiyap vinçler büyük ihtiyaçtır. Yenibosna Kiralık Vinç ihtiyacınız varsa firmamızdan istediğiniz niteliklerde araçlar kiralayabilirsiniz.

Sepetli vinçlerde ayırt edici özellik yükseklik iken, hiyap vinçlerde ise tonajdır. Taşıyacağınız yük kapasitesine göre vinç kiralamak gerekir. Aradığınız özellikleri belirtmeniz halinde hemen size uygun vinçler sunulacaktır.

Deneyimli Operatörler

Sürekli olarak inşaat işleriyle uğraşan firmaların kendi vinç operatörleri olabilmektedir. Ancak çoğu zaman vinç kiralama yaparken operatör de talep edilir. Vinçler kesinlikle bu alanda eğitim almış, deneyimli ve bilgili kişiler tarafından kullanılmalıdır. Bu yüzden operatörünüz yoksa lütfen firmamızdan operatörler birlikte vinç kiralayınız. Aksi takdirde kazalar kaçınılmaz olacaktır.

Firmamız uzun yıllardır beraber çalıştığı operatörleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Kiralık Vinç Yenibosna ve çevre ilçeler için sunduğumuz hizmetlerde operatör de sunmaktayız. Böylece Siz de firmamızla iletişime geçerek son model, teknolojisi gelişmiş vinçleri kiralayabilirsiniz. Böylece Deneyimli operatörlerimiz ve gelişmiş araçlarımız sayesinde işiniz en kısa sürede bitecektir. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sahip Olduğumuz Araç Çeşitleri

  • Çift kırma mobil vinç
  • Tek kırma mobil vinç
  • Çift kırma sepetli vinç
  • Teleskopik vinç
  • Hiyap vinç
  • Kurtarıcı vinç
  • Makaslı platform
  • Kancalı vinç
  • Kamyonlu vinç

Categories:

Yanıt yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN BİZLE İLETİŞİME GEÇİN

Adem Bilgin 0532 599 93 34

Hakan Kaymakçı 0532 583 81 20

HEMEN ARAYIN