Arama:

HEMEN ARAYIN

Kiralık Mobil Vinç Nedir ?

Kiralık Mobil Vinç en basit tabirle bir kamyon ya da kamyonet üzerine monte edilmiş hidrolik sistemdir. Doğal olarak aynı anda iki işi birlikte yapabilirler. Bunu diğer vinçlerden ayıran özellik ise kaldırdığı yükü kendisinin de taşıyabiliyor olmasıdır. Bu sayede hem vinç için hem de nakliyesi için ayrıca vakit ve para harcamamış oluyorsunuz. Bunun sayesinde tek bir araçla iki işi de aynı anda çözmüş oluyorsunuz. Ancak bu araçlar uzun mesafede yük taşımak için uygun değildir. Örneğin kısa mesafede makine montajı ya da ağır makine sökülmesi, taşınması için idealdir.

Ayrıca bu araçlar yük taşırken yavaş hareket etmelidirler. Özellikle virajlarda ve yokuş, rampa gibi yerlerde taşınan yüke göre çok daha yavaş hareket etmeliler. Bu yüzden mobil vinçler daha çok kısa mesafe için idealdir.

Kiralık Mobil Vinç Nerelerde Kullanılır?

Vinç çeşitleri genel anlamda makine montajı, sökülmesi veya taşınması amacıyla kullanılırız. Örneğin organize sanayi bölgesinde bir atölyenin ya da fabrikanın makina işeri için idealdir. Ya da ATM cihazı gibi daha özen isteyen işlerde kullanılırız. Çünkü normal vincin giremeyeceği kadar küçük alanlara da rahatça girebilirler. Bu özelliği de mobil vinçleri daha da cazip hale getirir.

Kiralık Mobil Vinçlerimiz

HEMEN ARAYIN