Kiralık Sepetli Vinç

HEMEN ARAYIN

Doruk vinç istanbul olarak sizlere kiralık sepetli vinç ihtiyaçlarınız için bom uzunlukları 20 metre ve 80 metreye kadar hizmet sunuyoruz. Kiralık vinç sektöründe 15 yıldan fazladır hizmet veren firmamız gelişmiş araçlarıyla ihtiyacınız olan hizmeti sizlere ulaştırıyor. Sizin zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz ve bunun için gerekli azami özeni gösteriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti pratik, hızlı ve güvenli çözümlerle sizlere sunuyoruz.

Binaların bakımından, bahçe ve peyzaj işlerine kadar bir çok alanda bu vinçleri görebilirsiniz. En çok da reklam afişleri, reklam panoları gibi günlük hayatta karşınıza çıkan alanlarda kullanılırız. Bunun dışında binaların boyama işleri ya da cephe temizliği işlerinde, ya da yüksek alanlarda çalışılması gereken yerlerde kullanılırız. Bu yüzden sepetli vinçlerin hidrolik sistemlerinin bakımlarının tam ve zamanında yapılması gerekmektedir. Bu sayede olası bir iş kazasının önüne de gelmiş oluruz. Üstelik uzun süreli bir çalışma yapılacaksa çalışma sahasının ona göre çevrelenmiş olması gerekir. Ki çalışma sahası içinde başka kimse olmasın ve iş güvenliğini riske atmasın. Bu vinçler daha pratik ve daha kolay kullanılırız. Üstelik 80 metre ve daha fazlası için de oldukça kullanışlıdırlar.

Araçlarımız

Vinç Kiralama Fiyatları

Vinç kiralama hizmetlerinin fiyatlandırılması, vincin çeşidine ve kullanım alanına göre düzenlenmektedir. Vincin kullanımdaki süre aralığı, hangi vinç çeşidinin kullanılacağı ve operatör desteğinin olup olmayacağı, fiyatın azalması ve artmasında büyük rol oynayan etmenlerdir. Vinç kiralamadan önce müşteriler, mutlaka kiralama yapacağı firmayı iyice araştırmalıdır. Hem firmanın sunduğu hizmetleri hem de fiyatları diğer firmalarla karşılaştırarak, en uygun bütçeyi kendisine çıkarmalıdır. Tabi ucuz diye bir firmayla hemen anlaşmak doğru bir adım değildir. Çünkü bazı firmalar fiyatı ucuz tutarak, kalitesiz ekipman kullanmakta ve işlem sırasında zarara neden olabilmektedir. Bu nedenle vinç kiralama fiyatları öncelik olmamalıdır. Müşteriler vinç kiralama hizmeti almadan evvel o firmanın başarısına ve güvenliğe gösterdiği öneme dikkat etmelidir. Vinç kiralama fiyatları mutlaka bu etmenlerden sonra ikinci planda dikkat edilmesi gerekenlerden olmalıdır. Vinç kiralama sektörünün önde gelen firmalarından birisi olan Doruk Vinç, fiyat performans dengesi açısından müşterilerine büyük bir kolaylık ve kaliteli hizmet sağlamaktadır.

HEMEN ARAYIN